Îți mulțumim din suflet pentru interesul și sprijinul acordat școlii noastre, BOLD School. Suntem entuziasmați să știm mai multe despre tine și despre cum putem personaliza experiența ta la școală. Prin completarea acestui formular, ne oferi oportunitatea de a înțelege mai bine nevoile și dorințele tale, pentru a face ca fiecare moment petrecut la BOLD School să fie cu adevărat special.
Pentru a-ți arăta aprecierea noastră, am pregătit pentru tine o surpriză specială:
un BOLD Gift în valoare de 300 de euro, pe care îl vei primi pe adresa ta de email după finalizarea acestui formular. Acest voucher poate fi folosit ca reducere la oricare curs din oferta BOLD School.